A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проведення стратегічної сесії по питанню формування завдання для розроблення комплексного плану території Дівичківської сільської територіальної громади

Дата: 16.11.2023 16:04
Кількість переглядів: 47

Громадське обговорення з формування Завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Дівичківської сільської територіальної громади

Дівичківська територіальна громада розпочала процес проходження підготовчого етапу Комплексного плану просторового розвитку території Дівичківської територіальної громади.

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади - одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Громадою було проведено соціологічне опитування, що включало отримання думки від мешканців та підприємців Дівичківської територіальної громади. Результати опитування склали основу аналізу сильних, слабких сторін, можливостей та загроз Дівичківської територіальної громади, ознайомитись з якими можливо на офіційному сайті громади.

Під час розроблення завдання було враховано законодавчі та нормативні документи: п. 42 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 16, 16¹ Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Постанову Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 №926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».

Замовником проекту містобудівної документації є виконавчий комітет Дівичківськоїсільськоїради Київської області, а розробником – ТОВ «УКР-ГРУППРОЕКТ». Підстава розроблення – Рішення Дівичківськоїсільської ради від 16 лютого 2023 року  № 1616-41-VІІІ.

З текстовою частиною зазначеного Завдання можна ознайомитися за адресою: с. Дівички, вул.Сонячна, 1-А.

 Відповідальним за забезпечення організації розгляду пропозицій громадськості є начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово – комунального господарства, інвестицій та соціально – економічного розвитку Дівичківської сільської ради Колозіна Г. О.

Стратегічна сесія – публічний захід громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Дівичківської сільської територіальної громади.

До участі у стратегічній сесії запрошуються усі зацікавлені мешканці Дівичківської сільської територіальної громади.

Відбір учасників буде здійснюватися відповідно до переліку основних заінтересованих сторін розвитку територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територіальних громад, ключових спільнот громади, представників заінтересованих сторін, а також органів місцевого самоврядування.

Заяви на участь у стратегічній сесії приймаються на ім’я сільського голови за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с.Дівички, вул. та на e-maildivarchy@ukr.net  з 20листопада до 04грудня 2023 року. Форма заяви додається.

За результатами розгляду поданих заяв робоча група сформує перелік учасників стратегічної сесії. Стратегічна сесія щодо завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Дівичківської сільської територіальної громади відбудеться 04.12.2023 о 10:00 у приміщенні клубу села Дівички, що розташований в селі Дівички, вул. Гагаріна, 10/1.

ЗАЯВА

РЕЗУЛЬТАТИ СОЦІОЛОГІЧНОГО ОПИТУВАННЯ МЕШКАНЦІВ ДІВИЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора