Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Руслан Кравченко: 81 школа Київщини отримає допомогу від Всесвітньої продовольчої програми ООН для забезпечення учнів гарячим харчуванням

Дата: 16.11.2023 17:18
Кількість переглядів: 35

Фото без опису

Цьогоріч 81 школа області отримає допомогу від Всесвітньої продовольчої програми ООН для забезпечення учнів щоденним гарячим харчуванням. Відповідний договір для підтримки щоденних шкільних обідів підписав начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко з директором Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні Метью Голлінгвортом. Підписання відбулося за участі заступника Міністра освіти і науки України Андрія Сташківа. 

«Упродовж 2023-2024 навчального року ВПП фінансуватиме 30% щоденних гарячих обідів для дітей 1-4 класів у школах Київської області. Загалом охопимо 21 тис. учнів. Заклади освіти, які розташовані в 35 громадах області, фахівці Програми вибирали самостійно», – розповів начальник Київської ОВА.

Він нагадав, що Київщина – перша область, яка взяла участь у пілотному проєкті Програми зі шкільного харчування. Минулого року таку допомогу вже отримали 58 шкіл на загальну суму 7,8 млн грн. 

Це дозволило досягти таких змін:

  • зменшилася вартість харчування для батьків (програма компенсувала 50% вартості обіду);
  • на 2 тис. збільшилася кількість учнів, які отримували гаряче харчування (з 7,3 тис. до 9,3 тис. учнів);
  • покращилася якість продуктів та їх асортимент.

Цьогоріч завдяки фінансуванню Уряду Франції Програму, крім Київщини, розширили ще на 10 областей.

Руслан Кравченко також підкреслив, що на Київщині цьогоріч на 22% зросла порівняно з минулим роком кількість учнів, які отримують безкоштовне гаряче харчування. Усього гарячими обідами в регіоні забезпечено майже 86 тис. дітей. А у 29 громадах області всі учні 1-4 класів харчуються безкоштовно або у співфінансуванні з місцевим бюджетом.

«Харчові звички у кожної людини формуються з дитинства. Сьогодні активно реформуємо харчування для дітей на Київщині як у школах, так і в дитсадках.  Реформування системи шкільного харчування розпочалося з ініціативи Першої леді Олени Зеленської. Наша мета – щоб діти їли смачно і водночас корисно! Залучаємо для цього всі можливі ресурси», – додав начальник Київської ОВА.

Фото без опису Фото без опису

                                                                                                                                                                                                                      


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора