Київщина готується до участі у «Всеукраїнських шкільних лігах пліч-о-пліч»

Дата: 16.01.2024 19:14

В Юрівському ліцеї відбулися майстер-класи із підготовки учнівських команд зі спротивного орієнтування та черлідингу для учителів фізичної культури.

Президент обласного підрозділу Всеукраїнської федерації черліденгу Катерина Герасимчук ознайомила вчителів із видами програм черліденгу, вправами, критеріями оцінювання.

Майстер-клас провела Анна Скляр – майстер спорту України міжнародного класу, призерка чемпіонату світу з черліденгу.

Також майстер-клас із підготовки до змагань зі спортивного орієнтування провели Андрій Підгаєвський, голова обласної федерації спортивного орієнтування та Василь Березовський, тренер-викладач відділення спортивного орієнтування Ірпінської ДЮСШ.
Педагогів ознайомили з видами спортивного орієнтування, різновидами дистанцій, інвентарем, що використовується у спортивному орієнтуванні.

Реєстрація шкільних команд триває до 1 лютого на сайті https://scl.gov.ua