A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Всеукраїнський конкурс до Міжнародного дня рідної мови: розпочато прийом заявок

Дата: 08.02.2024 12:58
Кількість переглядів: 125

Національним Фестивалем «Код Нації» спільно з проєктом «ПроМову» оголошується проведення Всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21 лютого. Головною метою Конкурсу є сприяти розвитку української мови шляхом популяризації її культурного надбання у суспільстві; заохочення представників усіх верств населення до вивчення української мови, утвердження її як головного чинника існування нашої нації; розвиток творчих та інтелектуальних здібностей учасників Конкурсу та Тестування, підтримка Збройних сил України благодійними внесками учасників.

На Конкурс усі охочі зможуть подати свої творчі проєкти у п’яти номінаціях: образотворчі роботи, відеороботи, фотокросинг, есе на тему «Мовне питання» та номінація мовних мемів.

Подача заявок на Конкурс відбувається на сайті: https://mova.kodnatsii.com з 05.02 по 25.02, оцінювання творчих проєктів по 29.02, а оголошення переможців Конкурсу відбудеться 01 березня на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.

Для інших знавців української мови Освітня платформа Фестивалю проводитиме Тестування на рівень володіння українською мовою. Зареєструватись на нього можна на сторінці: https://mova.kod-natsii.com/test/

з 05.02 по 23.02, пройти тестування з 26.02 по 29.02, а дізнатись попередні результати 01 березня.

Детальніше про умови участі та Положення на сайті Конкурсу: https://mova.kod-natsii.com 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора