У Дівичківській громаді стартували змагання другого (територіального) етапу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 16.02.2024 17:10

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – щорічні змагання, розроблені за європейським та світовим досвідом. Наш девіз – «Разом переможемо!». Мета - залучити якомога більше школярів до занять фізкультурою і спортом, сформувати у них лідерські якості, покращити соціальні навички і допомогти знайти нових друзів. Масштабний спортивний проєкт реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом переможемо!»

Тож 16 лютого 2024 року у Дівичківській громаді стартували змагання другого етапу «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч» Першим видом спорту, з якого пройшли змагання, став волейбол серед юнаків та серед дівчат. Змагання відбувалися на базі Стовп’язької гімназії. З вітальним словом до юних спортсменів звернулась секретар Дівичківської сільської ради Наталія Мацьовка, яка побажала школярам успіхів та високих спортивних досягнень.

Шість команд зі Стовп’язької гімназії, Дівичківського ліцею та Єрківецької гімназії змагались за право представляти громаду в наступному етапі.

Перше місце серед юнаків виборола команда «Шершні» Дівичківського ліцею, серед дівчат – команда «Яструби» Стовп’язької гімназії. Юні спортсмени продемонстрували гарну командну гру, неабияку наполегливість та вміння бути пліч-о-пліч.

По закінченню всі учасники були нагороджені дипломами Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч та кубками від Дівичківської сільської ради.

Наступним видом спорту в другому етапі шкільних ліг стане баскетбол.