В рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» на території Дівичківської громади проведено захід «День благоустрою».

Дата: 11.04.2024 08:36

Заходи з прибирання та благоустрою на території Дівичківської сільської ради стали традиційними, адже вони є основним чинником у покращенні стану навколишнього середовища. Десятого квітня працівники Дівичківської сільської ради вийшли на прибирання території перед адміністративною будівлею.

Проте, акція «За чисте довкілля» триває. На території старостинських округів активізовано роботу з благоустрою населених пунктів, працівниками установ та організацій вже проводиться прибирання закріплених територій.

Отже, спільними зусиллями зробимо наш дім, наші села, нашу громаду, нашу Україну чистими і комфортними.