Дотримуйтесь правил безпеки під час святкування Великодня!

Дата: 16.04.2024 11:37

Дотримуйтесь правил безпеки під час святкування Великодня!
Великдень – свято традиційно пов'язане не тільки з освяченням пасхальних страв, а й з масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок та лампадок. Бориспільське районне управління ДСНС України у Київській області застерігає, не допустіть нещасних випадків під час святкування, дотримуйтесь правил безпеки, а саме:
- настоятелям храмів перевірити первинні засоби пожежогасіння та розмістити їх на видному місці;
- перевірити справність систем протипожежного захисту;
- шляхи евакуації утримувати вільними та відкритими;
- провести протипожежні інструктажі із прихожанами;
- під час отримання сигналу «повітряна тривога» направитися в укриття;
- не залишати свічки, лампадки без нагляду;
- не розміщувати горючі матеріали близько до відкритого вогню;
Тож аби Великодні свята пройшли без надзвичайних ситуацій Бориспільське районне управління ДСНС України у Київській області звертається до священнослужителів та вірян з проханням дотримуватись правил безпеки та дбати про життя та здоров’я себе та оточуючих! Просимо із розумінням віднестись до застережень та вжити всіх можливих заходів щодо попередження небезпечних ситуацій.