Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Оголошено прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського за 2024 рік

Дата: 05.07.2024 08:58
Кількість переглядів: 45

Фото без опису

Державний комітет телебачення і радіомовлення України проводить прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського за 2024 рік (далі – Премія). 

Премія присуджується щороку письменникам і поетам у двох номінаціях:

– за переклад українською мовою творів видатних зарубіжних авторів;

– за переклад творів українських класиків та сучасних авторів мовами народів світу.

На здобуття Премії висуваються нові оригінальні твори, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за пів року до їх висунення на здобуття Премії. Заявка на участь у конкурсі відповідно до Положення про щорічну премію Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 179, подається до Держкомтелерадіо до 01 листопада 2024 року разом із супровідним листом, до якого додаються:

  • клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору
     та його автора у паперовій та електронній формі;

  • три примірники твору у друкованому вигляді;

  • примірник твору в електронній формі (за наявності);

  • розширена анотація на твір у паперовій та електронній формі;

  • копії відгуків у засобах масової інформації, рецензії (за наявності);

  • копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків згідно з Державним реєстром фізичних осіб – платників податків, крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті. Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії вносять творчі спілки, національно-культурні та національно-просвітницькі товариства, видавництва і видавничі організації, редакції періодичних видань, вчені ради вищих навчальних закладів, наукові установи, асоціації тощо.

Заявку надсилати у визначені терміни з поміткою «На здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського» до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2. Пакет документів просимо дублювати електронною поштою на e-mail: irina@comin.gov.ua. Контактний телефон: (044) 279-51-56.

Додатково повідомляємо, що зазначену інформацію розміщено на вебсайті Держкомтелерадіо http://comin.gov.ua у розділі «Діяльність» (рубрика «Премії» – «Премія КМУ імені Максима Рильського» – «Новини про премію імені Максима Рильського»).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора