Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Щодо проведення інформаційної кампанії діяльності та функціонування центрів життєстійкості

Дата: 09.04.2026 15:18
Кількість переглядів: 36

Фото без опису

Міністерство культури України у співпраці з Міністерством соціальної політики, сім’ї та єдності України за результатами проведення мистецького конкурсу забезпечують проведення інформаційної кампанії щодо діяльності та функціонування центрів життєстійкості.

Метою кампанії є підвищення обізнаності населення про можливість безоплатного та безбар'єрного отримання психосоціальної підтримки, а також формування розуміння, що «бути сильним – вміти звернутися по допомогу».

Ключовим інформаційної кампанії є створення інформаційного продукту, що сприятиме підвищенню обізнаності населення України про діяльність та функціонування центрів життєстійкості як просторів підтримки громадян у стресових і кризових ситуаціях, сприяння залученню людей до користування послугою з формування життєстійкості у Центрах, а також зміцнити довіру до системи надання комплексної психосоціальної допомоги держави.

Центри життєстійкості – це простори психологічної та соціальної підтримки, що працюють у понад 200 громадах у 23 областях Україні. У таких Центрах кожен може безоплатно отримати допомогу, навчитися краще справлятися зі стресом, адаптуватися до нової реальності та відновлювати внутрішні ресурси в умовах війни.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора