22 червня - День скорботи та вшанування жертв війни в Україні

Згідно Указу Президента України щороку 22 червня український народ вшановує пам`ять мільйонів українців життя яких обірвала Друга світова війна, яка розпочалася 22 червня 1941 року. Кривава війна принесла безліч жертв, горе та біль, страждання, забрала життя кожного п`ятого українця. Цього дня вшановується пам’ять всіх тих, чиє життя було покалічено і зруйновано у тій страшній війні.

13:27 22.06.2020

Інформація для мешканців Дівичківської сільської ради щодо правил благоустрою громади

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота села  – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Це - показник рівня участі  громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою та комунального обслуговування населених пунктів.

13:57 18.06.2020

До 1-х класів закладів загальної середньої освіти громади прийняли 46 заяв

На виконання розпорядження сільського голови від 12 травня 2020 року № 36 «Про організаційні заходи щодо прийому дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Дівичківської сільської ради у 2020 році» 15 червня 2020 року завершився прийом документів, необхідних для зарахування до першого класу. Відповідальними особами закладів загальної середньої освіти  прийнято документи 46 майбутніх першокласників:

16:26 17.06.2020

Привітання з Днем народження!

17 червня свій День народження святкує                 Фоменко Оксана Миколаївна!

09:33 17.06.2020