Онлайн-нарада з керівниками закладів освіти та практичними психологами

22 квітня 2020 року о 10 годині в режимі онлайн відділом освіти,охорони здоров’я, сім’ї, молоді і спорту, культури, туризму та соціального захисту населення проведено нараду з керівниками закладів освіти з використанням безкоштовного сервісу для відеоконференцій Microsoft Skype. За час карантину це друга онлайн-нарада з керівниками. Також онлайн було проведено засідання атестаційної комісії.

19:18 22.04.2020

КП "ЖКГ Дівичківської сільської ради" проводить роботи по відновленню вуличного освітлення на території газової котельні по вулиці Артилеристів в с.Дівички.

10:58 17.04.2020