Екоакція «Геть поліетилен! Дайош екосумки!»

Пошиття еко-сумок продовжується! Діти разом з батьками ще більш активніше до цієї екоакції. Вони пошили багато різних сумок із тканини, яку подарувала Дівичківська сільська рада.

15:41 05.02.2020

Україна проти коронавірусу. Що слід знати і як вберегтись?

Останній місяць увага світових медіа прикута до раніше не відомого коронавірусу. Щодня оновлюється статистика хворих і з’являються повідомлення про ураження вірусом у нових країнах світу. Наскільки небезпечним є «китайський» коронавірус у глобальному вимірі, і чи варто українцям боятися спалаху епідемії, дізнавались експерти Центру громадського моніторингу та контролю.

12:45 05.02.2020

Вітаємо з перемогою в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання переможцями стали учні 9 класу: з технічної праці – Рубан Артем (Дівичківське НВО), а з обслуговуючої праці Дорогань Анна (Стовп'язьке НВО).

11:55 02.02.2020