Децентралізація у Конституції. Навіщо змінювати адміністративний устрій?

Україна нарешті має шанс позбутися радянського підходу до управління – і децентралізувати  владу. У грудні президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради відповідний проєкт змін до Конституції України. Цей документ завершує реформу децентралізації, розширюючи права громад і спрощуючи місцеве управління. Що пропонує глава держави і як це змінить нинішню систему влади на місцях, з’ясували наші експерти.

17:07 23.12.2019

Захід до Дня Святого Миколая для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

У суботу, 21 грудня, відділом освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту, культури, туризму та соціального захисту населення  проведено захід до Дня Святого Миколая. Його метою було подарувати дітям тепло, любов та опіку дорослих, а також – подарунки до Дня Святого Миколая.

16:33 22.12.2019

Благодійний концерт «Святий Миколай – це Я і Ти»

19 грудня 2019 року о 13.00 в приміщенні Дівичківського будинку культури відбувся благодійний концерт вокально-естрадної студії «Орфей» за участю гурту «Срібні дзвоники», гурту «Орфей», вчительського колективу «Дивоцвіт» та шкільного хору Дівичківського НВО до Дня Святого Миколая.

14:34 21.12.2019