Зональні змагання "Старти надій"

29 травня у місті Яготин відбулися  зональні змагання "Старти надій" серед учнів 7 класів. Дівичківську громаду представляли учні Дівичківського НВО. Змагання проходили в таких видах: біг 60 м., метання м'ячика на дальність, стрибки в довжину з розбігу, піднімання тулуба, естафета, біг 800 м. дівчата та 1000 м. хлопці. В  запеклій боротьбі учні  школи посіли друге загальнокомандне місце . Традиційно участь команди у змаганнях профінансувала Дівичківська сільська рада. Дякуємо за підтримку!

21:58 30.05.2019

Зональні змагання "Футбольні надії Київщини"

22 травня 2019 року в місті Яготин відбулися зональні змагання "Футбольні надії Київщини" серед учнів 1-2 та 3 - 4 класів. Нашу громаду на цьому етапі представляли учні 1-2 класів Єрківецького НВО та 3 - 4 класів Дівичківського НВО. У своїй групі, де були команди Дівичківської, Студениківської ОТГ та Згуріаського району команда Дівичківського НВО, зайнявши 1 місце, зустрілася у фіналі з командою міста Яготин. Поступившись у запеклій боротьбі зайняла друге місце.

21:57 23.05.2019