Дата: від до Скинути

Семінар - тренінг вихователів закладів дошкільної освіти Дівичківської сільської ради

В  основу модернізації системи дошкільної освіти, покладено пріоритетність дошкільної ланки в єдиній національній системі неперервної освіти, а основним завданням ви­значено становлення і повноцінний розвиток життєвокомпетентної творчої особистості.

14:18 17.10.2018

День Покрови Пресвятої Богородиці

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва. Крім того, ще 14 жовтня відзначають День Захисника України – з 2015 року є державним святом.

14:49 12.10.2018

Привітання з 90 – річчям

12 жовтня голова Дівичківської сільської ради разом із старостою відвідали і привітали з 90 – річчям Шульгу Миколу Івановича. Тимофій Петрович поспілкувався з ювіляром, поділилися спогадами Микола Іванович разом з дружиною подякували за привітання

11:41 12.10.2018

День Покрови Пресвятої Богородиці

14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. Це свято вважається  одним із найбільш шанованих в Україні.

11:12 09.10.2018